Projektowanie stron www

Projektowanie stron internetowych to nie tylko ładny projekt graficzny. To także dbanie o takie szczegóły jak funkcjonalność strony, web-usability, przygotowanie strony pod pozycjonowanie, badanie rynku i docelowego odbiorcy, oraz wiele innych. Przez wiele lat projektowania stron internetowych nauczyliśmy się wykorzystywać odpowiednie technologie i style do określonych projektów i branż. Nie projektujemy bezmyślnie, staramy się przewidywać i zapobiegać ewentualnym trudnościom w przyszłości.

Sklepy internetowe

E-commerce jest bardzo szybko rozwijającą się branżą. Sklepy internetowe posiadają już poważny procent rynku handlu. Nasze sklepy są przyjazne w obsłudze, mają wiele możliwości oraz są przystowsowane do pozycjonowania.

systemy CMS

Wiele stron internetowych wymaga częstej i sprawnej aktualizacji treści. W tym celu stworzyliśmy autorski system zarządzania treścią na stronie internetowej. Jest on łatwy w obsłudze, posiada praktycznie nieograniczone możliwości. Posiada wiele narzędzi pomagających w późniejszym pozycjonowaniu strony.

systemy CRM

Zarządzanie firmą a przede wszystkim klientami to wielkie wyzwanie dla większości przedsiębiorców. Zaprojektowaliśmy system który ułatwia utrzymanie zdrowych relacji z klientami i przyśpiesza codzienne czynności takie jak korespondencja z klientami, wystawianie faktur, zarządzanie projektami, przypomnienia i harmonogram.

Marketing

Stworzenie strony internetowej to nie wszystko - aby ktokolwiek poza właścicielem odwiedził stronę należy wykonać szereg czynności zwanych także marketingiem internetowych. Planujemy i doradzamy wszelkie możliwe sposoby rozreklamowania serwisu.

Kampanie Adwords

Linki sponsorowane w Google są jedną z najpopularniejszych form reklamy w internecie - dają natychmiastowe efekty, opłaty ponosi się jedynie za kliknięcia i można dowolnie manipulować budżetem kampanii.

Pozycjonowanie

Chyba każdy korzysta z wyszukiwarek internetowych. Pozycjonowanie to proces mający na celu umieszczenie konkretnej strony internetowej na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach pod zadane frazy lub słowa kluczowe. Pozycjonowanie jest procesem długotrwałym i niepewnym. Opłaty w większości wypadków pobierane są tylko i wyłącznie za efekty - tj po osiągnięciu zamówionych pozycji w wyszukiwarce internetowej. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu w wyszukiwarce Google gdyż posiada ona ponad 95% rynku.

grupa projektstudio:

kontakt: tel. 536 536 359 | info@projektowanie.wroclaw.pl

wszystkie prawa zastrzeżone projektowanie.wroclaw.pl - grupa ProjektStudio